Aksesuarlar - Mitsubishi Heavy VRF

Mitsubishi Heavy VRF kablolu bireysel kumandalar sektördeki en şık ve fonksiyonel ürünlerdir. Kullanımı çok kolay olup, fonksiyonları anlaşılır LCD ekranı sayesinde geniş bir çalışma alanı ve servis bilgilerinin erişimine rahatlıkla ulaşılabilir. Haftalık olarak zaman programlama seçeneği standart olarak sunulmuştur. Kullanıcılar gün içerisinde dört farklı zaman diliminde açma ve kapama işlemi gerçekleştirebilmektedir

Mitsubishi Heavy VRF kablolu bireysel kumandaları normal olmayan bir durum meydana geldiğinde çalışma verilerini hafızasında depolar ve oluşan hata kodu ile LCD ekran üzerinde bu kodu gösterir. Ayrıca yine LCD ekran üzerinde klimanın ve kompresörün toplam çalışma süresini de gösterir. Uzaktan kumandanın üzerine yerleştirilmiş ısıya duyarlı olan bir sensör vardır. Bu mekanizma ile oda sıcaklığı sensörünün sıcaklığa olan hassasiyeti üst düzeye çekilerek klimanın çalışma kontrol düzeyi arttırılmış olur. Kablolu kumanda, set edilen sıcaklığın alt ile üst limitlerinin belirlenmesine imkan verir. Aşırı soğutma ve aşırı ısıtma durumlarının önüne geçerek enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Kumanda Tipleri

Mitsubishi Heavy VRF merkezi kumandaları 64 ve 128 adet iç üniteleri kontrol edebilen iki tipten oluşmaktadır. 64 adet iç üniteye kadar kumanda imkanı sağlayan ürün, tekil iç ünitelerin, grup olarak sistemin veya tüm sistemin çalışma modunu, set edilen sıcaklık değerini, flap kanatçıklarının açısal durumunu ve hata kodlarını gösterir. Fan hızının kontrolü ve merkezi kısıtlama fonksiyonları da mevcuttur. 128 adet iç üniteye kadar kumanda imkanı sağlayan ürün ise, çalış/dur/evde yokuz zamanlaması, çalışma modu, kumanda kilitleme ve kilit iptali, sıcaklık, ekonomik modda çalışma ve sessiz mod gibi özellikler ayarlanabilir. Yıllık zaman ayarı sayesinde tatil ve özel günler için programları mevcuttur. Günün farklı saatleri için ısıtma veya soğutma modunu set etme imkanı sunar. 300 kayıta kadar alarm ve onarım durumunu gösterebilir. Ekran boyutu 9’’ olarak sunulmuştur. Bir tablet veya bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir.

Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Caddesi
Uniq İstanbul B No:4 B
Maslak/Sarıyer/İstanbul

0 (212) 939 26 63

0 (532) 354 97 98